Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Odcinek graniowy: Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

30-09-2011

Danka

Jasne,że się da ! a nawet polecam! Szlak jest bardzo piękny, cały czas widzimy piękną panoramę. Trasa zajmie gdzieś do godziny 17 przy wyjściu o godzinie 8.00. Jednak polecam wyjść wcześniej.

07-09-2011

mx

Wojtek, trasa jak najbardziej do zrealizowania. Z własnego doświadczenia - wyjście o 7 z doliny Chochołowskiej, z powrotem jesteś ok. 17 posiłkując się wypożyczeniem roweru przy zejściu:)

06-09-2011

Wojtek

Czy ktoś wie ile czasu zajęłaby ( i czy ma sens) trasa D.Chochołowska - Wołowiec - Jarząbczy - Kończysty - D. Chochołowska ?

02-09-2011

chiquita

trasa dla wymagających od tydzniatowski - kończysty - jarząbczy - wołowiec - grzes - schronisko, trawer dość długi i mozolny, ze względu na same piargi, ale ekspozycja w szczególności na pore jesienna imponująca. polecam każdemu kto chce poznać poraz pierwszy tatry lub zaznac ciszy.

08-07-2011

wacław

Regulamin tego forum zmusza do dyscypliny treściowej. Nie więce niż.. tyle i tyle znaków. Nie ze wszystkim się zdąży.
Dopowiadam zatem:
-ostatnia uwaga dotyczyła głównie zejścia z Bystrej, bo stamtąd przez Ornak najbliżej. Z Raczkowej Cz. można wracać na północ kilkoma drogami.