Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Kir na Małą Polanę Ornaczańską (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

01-05-2011

mine

proponuję wybrać się na wędrówkę dosyć wcześnie, wtedy można spokojnie podziwiać dolinę.

22-03-2011

Macabi

Hmm niewiem co powiedzieć, bo sama dolina Kościeliska niewatpiwie jest piękna ale w trakcie dnia przemierzają ja tak niezliczone tłumy że niebyłem w stanie zachwycać się doliną, konie z bryczkami, wrzeszcząca młodzież, cąłe rodziny z dzećmi w wózkach, starsze osoby poprostu jak na krupówkach.
Niewiele pamietam z tego spaceru, dopiero droga powrotna otworzyła wszytskie walory doliny, wracaliśmy późno (okolo 20-21) robiło się już szaro ale ludzi jak na lekarstwo.

27-02-2011

magdzialenka   (magdzialenka88@o2.pl)

9 stycznia 2011 - przecudowny spacer! Choć bardzo ślisko z powodu śniegu, no w końcu to sam środek zimy ;) i zero tłumów! potem na staw Smreczyński - koniecznie trzeba odwiedzić to jakże malownicze miejsce...

26-11-2010

Rafal

Ja byłem pod koniec lipca, piękna dolina, jeżeli chce się uniknąć tłumów to warto wybrać się wcześnie rano. My zaczęliśmy wędrówkę przed godziną 8:00 i naprawdę nie było wiele ludzi. naszą wędrówkę kontynuowaliśmy do Smreczyńskiego Stawu, gdzie też tylko kilka osób. Dopiero gdy wróciliśmy do schroniska to dopadły nasz "dzikie tłumy".

16-10-2010

Monika

Szlak w Dolinie Kościeliskiej nazywam "spacerowym" z uwagi na fakt, że do samej Małej Polany Ornaczańskiej prowadzi szeroka równa ścieżka. Niestety, trasa zatłoczona (byłam na początku sierpnia 2010r.). Mimo wszystko, warto zobaczyć. Osobiście, urzekła mnie z uwagi na bliskość szumiącego potoku, który praktycznie przez cały czas towarzyszy wędrówce. Naprawdę polecam wszystkim, którzy ciekawi są jak wyglądają tatrzańskie doliny.