Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Kir na Małą Polanę Ornaczańską (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

13-08-2010

Michał

Byłem 3 sierpnia w Dolinie K. - naprawdę piękna, miły i nie męczący nadto spacer wśród pięknych widoków, warto się tam wybrać (choć turystów naprawdę wielu - co trochę psuje atmosferę) ale w końcu nikt im nie zabroni, każdy chce zobaczyć..:)

03-12-2009

Przemek

Dolina rzeczywiście piękna (najpiękniejsza), ale moim zdaniem zakończenie, czyli Polana Ornaczańska, jest mniej urokliwa od Polany Chochołowskiej, która zapiera dech w piersiach, nawet przy nie najlepszej pogodzie (a byłem tam w różnych warunkach). Choć powiem szczerze że w przyszłym roku planuję powrót do Doliny Kościeliskiej, więc może zmienię zdanię. Wart polecenia odpoczynek w spacerze, w postacji Jaskini Mroźnej, bardzo efektowna.

24-05-2009

messlady

zdecydowanie najpiękniejsza dolina w polskich Tatrach (moim i paru innych osób zdaniem). doskonała na spacer i jako rozgrzewka przed wejściem w wyższe partie gór. poza tym wspaniałe wrażenia w jaskiniach (zwłaszcza Mylnej). ludzi zwykle są tłumy, ale wczesne wyjście na szlak pozwala pocieszyć się odrobiną samotności w cudownych okolicznościach przyrody

09-02-2009

Karola

Piekna trasa... poza sezonem. W schronisku przespalam 2 nocki - ludzie przemili, a gdy nie ma tłumów to mała polana orczańska ma naprawde kapitalny klimat - nigdy nie zapomnę tego wchodu słońca

05-02-2009

pablo

trasa łatwa,ciekawa widokowo,w pobliżu jaskinia mrożna(sztucznie oświetlona).dolina do przejścia nawet w deszczowe dni.