Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Doliny Pięciu Stawów na Przełęcz Krzyżne (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

13-08-2009

Tater14

ja 3 dni temu szedłem z Morskiego Oka przez Szpiglasowy na Krzyżne :D dało w kość to podejście, może dlatego, że miałem w nogach parę kilometrów. Szlak fajny ale radzę nim wchodzić do góry niż schodzić.

25-07-2009

e.

Nie dawno obeszłam Krzyżne, wchodziłam od 5 stawów droga długa a pod samym szczytem bardzo męcząca, kilka razy trzeba sie wspinać po samej skale ale jak już się jest na szczycie to wiadomo po co się było tyle męczyć :)
schodziłam do Hali Gąsienicowej na początku trzeba bylo uważać bo jest trochę stromo ale później idzie się spokojnie bez większych przeszkód tyle, że bardzo długoo ale warto było!!

31-05-2009

Ania

Trasa długa, przez co męcząca. Ale widoki rekompensują wszystko :)

05-05-2009

Evx

2 lata temu przeszliśmy z dziewczyną z Hali Gąsienicowej na 5 Stawów własnie przez Krzyżne. Było ok 30-40cm śniegu na podejściu (z obu stron), słońce w pełni, +20 kilka stopni temperatury - KOSZMAR! Wejście jeszcze ok, ale zejście na 5 Stawów ciężkie - śnieg roztapiał się nawadniając trawę, wskutek czego cholernie łatwo było się poślizgnąć. Mocne przezycie!

09-02-2009

Karola

Długa, malownicza droga. Idac niedaleko Siklawy patrzylam na drugą stronę zastanawiałam się co to ścieżka tam biegnie. Dziś już wiem, że na Krzyżne. Juz niedaleko przełęczy warto uwazać na drobne kamyki - są bardzo zdradliwe