Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Z Hali Gąsienicowej na Świnicę (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

09-08-2013

Mati

Byłem na Giewoncie, Szpiglasowym Wierchu i przeszedłem odcinek Kopa-Kasprowy.
Czy dam radę wejść na Świnicę?

29-07-2013

koziczka

Byliśmy dzisiaj na Świnicy-pesele 50+.Z Kuźnic przez Boczań na Kasprowy,Przełęcz Liliowe,Świnicka Przełęcz,Świnica,zejście na Świnicką Przełęcz i powrót do Kuźnic przez Dolinę Stawów Gąsienicowych oraz Boczań.2 przerwy na jedzenie i trzecia na obiad w Murowańcu-wszystko to w czasie 12 godz,na luzie...Pogoda cudowna,widoki bajeczne,łańcuchy sprawiają że nie ma żadnych trudności technicznych.Szlak godny polecenia

18-07-2013

dorota-w

Radek, przeceniasz mnie, taka wiedza szybko się dezaktualizuje, ponadto, takie pytanie nie w tym temacie.
Szukaj odpowiedzi na forum ogólnym, najnowszy temat - "ubezpieczenia na S. z udziałem Horskiej Śł. Ratunkowej, także temat z ostatniej strony: "po słłowackiej stronie".
Jeśli jeszcze czegoś będzie brak, tam stawiaj konkretne pytania.

12-07-2013

radek

do Doroty- w
widzę że dużo odpisujesz na forum i mam pytanie do Ciebie- wiesz może jak wygląda sprawa z biletami i parkingami w tatrach słowackich???
chcę iść do doliny jaworowej-lodowa przełęcz bądź zaraz za naszą granicą do doliny białej wody-polski grzbiet i nie wiem jak u nich jest. Może mi ktoś naświetlić temat???jakieś dodatkowe ubezpieczenie od wypadków należy wykupić czy jak jesteśmy w unii to nie trzeba?
Dziękuję za odpowiedź!

23-02-2013

dorota-w

Grzelo !
Nie polecam żadnej trasy na Świnicę, bo mam wątpliwości.
Jest w czym wybierać i od mnóstwa czynników zależy wybrany wariant. Pomoże Ci w wyborze ponowne zapoznanie się z tematem forum ogólnego - Pytania o Świnicę.
Pozdrawiam.