Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Grzesia, Rakoń i Wołowiec z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

01-11-2015

tuaks

ja byłem na tej trasie w lipcu 2014r, super pogoda, mało ludzi a za to piekne widoki. polecam wszystkim, nawet amatorą; trudności nie ma zbytnio, każdy chyba sobie poradzi z tym szlakiem

06-10-2015

Piotrek K

Jak mowiłem tak zrobiłem :-D co prawda w planach był starorobocianski ale ostatecznie padło na ponowne odwiedzenie wołowca ,tym razem przy idealnej pogodzie i ze swietnymi widokami .Przy zejsciu przez wyznia chochołowska spotkałem chyba jakies udomowione kozice -w ogóle nie uciekały ,
tylko pieknie pozowały do zdjeć

29-04-2015

Paweł

Cześć!
Zamierzam się wybrać 4.05 na Grzesia, Rakoń i Wołowiec. Czy raki o tej porze roku będą konieczne?

21-02-2015

ol888enka

Wiem, że o Grzesiu już pisałam, ale kilka dni temu po raz pierwszy odwiedziłam go zimą, przy pięknej pogodzie i chciałam napisać parę słów. Przede wszystkim myślę, że jest to dobry szlak na początek przygody z zimowymi Tatrami. Ja trafiłam idealnie, pogoda cudowna, słońce, szlak przetarty, udeptany ale nie oblodzony, więc szło się w obie strony bezproblemowo. Ośnieżona panorama z Grzesia jest jeszcze piękniejsza niż latem! Teraz czas na spokojne zdobywanie pozostałych szlaków zimą, oczywiście przy dobrych warunkach :)

13-10-2014

Piotrek K

Nareszcie udało mi sie wyrwać i wyskoczyc w Tatry. Zaskoczony jestem ceną parkingu na siwej polanie ,5zł -cały dzien.Nic tylko parkowac:D Polecam zabranie własnego roweru -pod koniec drogi do schroniska troche stromo ale jaki piekny i szybki powrót:),Wchodziłem na wołowiec w sobote ,przy jako takiej pogodzie ,silny wiatr i chmury od wysokośći ok.1800 m .Liczyłem na jakies przejasnienia ale niestety na wołowcu mleko -jedyny szczyt na którym zrobiłem 1 zdjecie :) szlakowskazu :).Nie mam wyjscia i trzeba tam bedzie wrócić:)