Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Grzesia, Rakoń i Wołowiec z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

26-06-2009

Piotr

Trasa bardzo ciekawa i łatwa technicznie polecam nawet dla początkujących ale posiadających dobrą kondycję. Wspaniałe widoki zaczynają się po dojściu do Grzesia a potem coraz lepiej. Podejście na Wołowiec bezpieczne choć trochę męczące ale przecież chyba o to chodzi w górach żeby się trochę zmęczyć a potem widoki wynagrodzą wszystko.

24-06-2009

Wacław

Początek tej trasy nadaje się najlepiej na niedługą, a nader interesującą wycieczkę na Bobrowiec. Skończyły się poprzednie utrudnienia, gdy trzeba było wejść najpierw na Grzesia i stamtąd dopiero w prawo na Bobrowiec szlakiem wzdłuż granicy państwowej. Teraz, wchodząc cały czas dolinką Bobrowiecką, dochodzimy nią bezpośrednio na przełęcz B. Z Bobrowca jest najlepszy widok na centralną część D. Chochołowskiej i ogólnie widoki ciekawsze niż z Grzesia.

31-05-2009

bożena

Byłam tam kilka lat temu. Wybieram się w Tatry w sierpniu czyli największy zlot ludzi, ale ta trasa jak zauważyłam jest mało uczęszczana. Polecam ją dla widoków, radzę jednak zaopatrzyć się w coś przeciw silnym podmuchom wiatru, bo wieje mocno i nie pozwala iść. jednak widoki są super i dlatego warto iść.

29-05-2009

Marecek

Byłem tam rodzinnie w ubiegłym roku, widoki - marzenie :-), trasa dobra ale moim zdaniem, na drugi dzień pobytu :-)), a poza tym świetna strona pozdrawiam!

30-04-2009

Duszek

byłam na tej trasce 18 kwietnia, jestem amatorką, bez raków i nie miałam większych trudności... oczywiście pod sam koniec trzeba uważać, mocno wbijać stopy w śnieg, ale spoko... zilony szlak d Wyżniej Chochołowekiej nie był jeszcze wydeptany, dlatego niechcący schodziłyśmy szlakiem alterantywnym (narciarskim, własnym i czerwonym). Trasa naprawdę piękna, cudowne widoki :)))