Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Grzesia, Rakoń i Wołowiec z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

05-04-2012

Adam59

Byłem tam ostatni raz w lipcu 1987r. Chciałbym tam jeszcze kiedyś wrócić.

26-03-2012

Wacław

Niestety, jest tak jak podano w internecie. Szlakiem niebieskim zejdziesz z Grzesia granicą państwową na Prz. Bobrowiecką -i stamtąd do Chochołowskiej tylko /zima w Słow. Tatrach/.
Szlak zielony z Prz. Bobr. na Bobrowiec i stamtąd do Dol. Juraniowej /Przeł. Umarla/, został skasowany dwa lata temu. To był średniołatwy, za to b. interesujący odcinek.

23-03-2012

vizzerdrixx

Witam wszystkich,

mam pytanie czy można wybrać sie z Grzesia niebieskim, a potem zielonym szlakiem na Bobrowiec (w Internecie znalazłem informację, że szlak został zamknięty)? Czy jest to trudno trasa? Ktoś może miał okazję się tam wybrać?

Pozdrawiam wszystkich miłośników Tatr.

26-01-2012

kasia1980

Witam.Trasa łatwa,ale zimą już przy drugim zagrożeniu lawinowym nie ma łatwych tras.Ja byłam w pażdzierniku śnieg na jakieś 20 cm.więc było ok.Wiem,że zejścia lawin są tam dość częste,dlatego bez doświadczenia zimowego lepiej nie ryzykować.Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.

22-01-2012

Natalia

dziękuje, za odpowiedz :)