Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Grzesia, Rakoń i Wołowiec z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

29-07-2011

robi

Pytanko
Czy mozna probowac odrazu trase Dolina >Grzes > Rakon> Wolowiec > Konczysty> Satrobocianski> Konczysty > Dolina
jednego dnia czy bedzie meczarnia?

28-07-2011

krzysiek   (layconic@op.pl)

Byłem 14 lipca na trasie z 12 letnim synem Michałem. Z parkingu o 7.45, By zyskać na czasie tylko do pierwszej stacji rowerem za 5 zł od osoby do Pol.Huciska. Potem pieszo do Schroniska. Podejsie do Grzesia to relaks jak na góry, na Rakoń w sumie też choć już wysiłku więcej trzeba wycisnąć z siebie. Na Wołowiec w słońcu było cięzko. Ale każdy odpoczynek stanowił podziw dla krajobrazu. W końcu szczyt. Jest godzina 13:00. Pogoda sprzyjała bardzo więc widoki zapierajcace dech. Słowacja jak na dłoni, Dolina Chochołowska i całe Tatry w oddali od Giewontu po...Gerlach. Godzina 13.45...Po odpoczynku, schodziliśmy Wyżnią Chochołowską do Schroniska podziwiając w skałach świstaki. Zejście cięzkie, schody z kamieni kończą się w połowie zejścia. Schronisko i spowrotem na parking. Z Polany Huciska powrót rowerami na parking. Wracamy do Zakopanego. Jest godzina 17.30.

13-07-2011

Mati

Tak, można iść na Rohacze:)

04-07-2011

<Anonim>

witam, poprzednie dwa komentarze pn nazwą "anonim" ja popełniłam bo sie nie zalogowałam

Kupiłam właśnie niżej wspomniany przewodnik "Tatry polskie" Nyki i też polecam wszystkim bo jest bardzo porządny choć nie tak kolorowy i "obrazkowy" jak inne (mam też dwa innych autorów)

03-07-2011

ruiz

Czy z Wołowca można isc na Rohacze?