Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Na Grzesia, Rakoń i Wołowiec z Doliny Chochołowskiej (Tatry Polskie :: Tatry Zachodnie)

29-05-2011

aleksandraphl

Czyli w sumie zeby przejsc z Dolina Chocholowskiej na Grzesia, Rakoń i Wołowiec i z powrotem trzeba 10 godzin?

16-02-2011

Kajtek

Trasa niesamowita po raz drugi przechodziłem samotnie we mgle widoczność około 30m jak wszedłem na Rakoń to nie wiedziałem czy to nie przypadkiem już Wołowiec,kondycyjnie wymagająca zwłaszcza jak się idzie z plecakiem- przeszedłem całą z 15 kg na plecach (to znaczy do Ornaku chyba-pamięć zawodzi) i przypłaciłem ciężkim wyczerpaniem organizmu-leczenie 21h snu i 2 dniowe osłabienie.Ogólnie fantastycznie.

03-12-2010

anek

trasa świetna, przeszłam nią w lipcu 2010 w przepiękna bezchmurna pogode wiec opalilam sie niemiłosiernie;) odcinki między szczytami przypoinaja otoczenie bieszczad wiec naprawde lekka trasa choc polecam rozpoczac wędrowke wczesnym rankiem czyby na spokojnie delektowac się widokami a nie gonić z czasem :)

16-10-2010

Dominika   (savvy18@o2.pl)

Są takie miejsca gdzie kawa z termosu smakuje wyjątkowo... Trasa fantastyczna - odległości dają w kość, ale widoki wynagradzają wszystko. Polecam udać się na ten szlak we wrześniu, w ciepły, pogodny dzień - Tatry Zachodnie w barwach jesieni to widok wart każdego grzechu :-)

06-09-2010

aveline

No właśnie, jak to wygląda ze śniegiem? Z tego co piszą w komunikacie TPN, powyżej schronisk leży nawet 45cm śniegu. Wybieram się w góry w najbliższy weekend na urlop i jestem ciekawa czy pogoda choć trochę się poprawi.