Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Do Doliny Pięciu Stawów z Palenicy Białczańskiej (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

29-07-2010

dorota

do Wiki.
Te wypłaszczenia przy Siklawie, śliskie nawet nieraz latem, o czym są uwagi w komentarzach, nie będą dla dziecka problemem, bo idzie z RODZICAMI! Sami ocenicie czy ten kawałek przejdzie samo, weżmiecie na ręce, czy poprowadzicie za rękę. Cała trasa to prawie 20 km, z tego 2/3 po nierównościach i chyba tu jest problem, czy dziecku nie zabraknie sił, i czy jest obyte z górami.
Widuje się w "Piątce" 5-letnich turystów.
Odpowiednie obuwie dla dziecka, ponad kostkę, jeszcze ważniejsze niż dla dorosłych.
Wystarczy że zejdziecie w dół asfaltem z MOka!

28-07-2010

elżbieta

Chciałabym zaliczyć Dolinę 5 Stawów i Krzyżne, doradźcie proszę czy lepiej iść Doliną Roztoki do D5SP, stamtąd na Krzyżne i zejść na Halę Gąsienicową czy lepiej w odwrotnej kolejności?

19-07-2010

papa

byłem .i h**

15-06-2010

wiki

Witam w sierpniu wybieram się z rodziną w Tatry mamy w planach przejście z Palenicy do Moka przez Doline Roztoki i tu się rodzi problem bo po przeczytaniu komentarzy niewiem czy damy radę przejść boję się tych śliskich skał o których piszecie a idziemy z pięcioletnim dzieckiem. Doradźcie proszę czy jest sens się wybierać tym szlakiem czy lepiej asfalcikiem. Pozdrawiam

29-12-2009

Piotr Rabiej

Bardzo miła wycieczka z Palenicy Białczańskiej, doliną Roztoki, wejście przy Siklawie i zejście czarnym szlakiem za schroniskiem.
Dolina Roztoki cudowna i sam pobyt w dol. Pięciu Stawów kojący! Otoczenie doliny jak w bajce. Polecam każdemu.