Serwis www.tatry.info.pl używa plików cookie
Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie na swoim urządzeniu (dysku) w zależności od konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.

Forum - Komentarze do szlaków

Dyskusja na temat szlaku

Do Doliny Pięciu Stawów z Palenicy Białczańskiej (Tatry Polskie :: Tatry Wysokie)

25-06-2009

Sylwia

świetna strona;)
ja byłam wiele razy w D5SP a w tym roku planuję
wejść na Kozi Wierch.

14-06-2009

Kara

Świetnie opisane. Jeszcze nigdy tam nie byłam, ale mam zamiar się wybrać tego lata.
Który wariant jest lepszy dla zwykłego turysty z lękiem wysokości?

24-05-2009

Marek   (mcwdea@wp.pl)

Szlak do doliny pięciu stawów polskich należy do łatwych wystarczy kondycja i już jesteśmy na miejscu. Dla początkujących turystów "wysokogórskich" to niezły starter przed wyprawą na "czerwone wierchy" polecam od kościeliskiej (ciemniak), czy na rysy najlepiej pierwszy raz spróbować od strony słowackiej.

04-05-2009

Ania

Byłam tam w zeszłym roku z mężem i córkami 10 i 8 letnią.Weszliśmy od Siklawy,a zeszliśmy przez Świstówkę.Dzieci świetnie sobie poradziły(dziewczynki).Fakt ,było to latem ,pogoda i widoki przepiękne.Polecam wszystkim tym ,którzy boja się udać tam z dziećmi.

23-04-2009

Marzena

D5SP jest przecudna.
Polecam. Mimo, że jestem bardzo, bardzo początkującym turystą nie sprawiła mi większego problemu.
Zejście od strony Siklawy jest przepiękne, ale i przerażające. Obok mnie schodziły 12 letnie i młodsze dzieci. Ta przepaść robi piorunujące wrażenie.
Nie wiem czy zeszłabym drugi raz. Wydawało mi się, że nie mam leku wysokości, ale po zejściu obok Siklawy nogi miałam jak z waty :). Polecam. Uczucie nie do opisania .

Super strona